Метод вакуумної терапії ран (VAC® therapy)


Одним з найновіших методів, що використовується в лікуванні як гострих, так і хронічних ран, є місцеве використання вакуумних пов'язок - метод Vacuum-assisted closure (VAC® therapy) - вакуумна терапія ран, принцип Topical negative pressure (TNP) - лікування негативним тиском.

Цей метод являє собою новітній винахід, який дозволяє здійснити швидке загоєння раневої поверхні шляхом постійного очищення рани і стимуляції регенерації тканин. Впливає на всі стадії раньового процесу: зменшує набряк тканин, збільшує приплив крові, знижує рівень мікробів у рані, зменшує раневу порожнину, знижує кількість ексудату, підтримує оптимальну вологість в рані, сприяє збільшенню проліферації клітин, посилює синтез сполучної тканини і білків в рані.

Тепер цей метод доступний в Херсонській області, широко використовується на базі травматолого-ортопедичного відділення з центром кістково-гнійної хірургії в обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни.

    Показаннями до застосування вакуумної терапії є:

  • Гострі гнійно-запальні захворювання м'яких тканин
  • Хронічні і гострі рани різної етіології
  • Пролежні, венозні, артеріальні, діабетичні та нейропатичні виразки, виразки при васкулітах
  • Опіки, у тому числі значні за площею і глибиною
  • Обширні травматичні ураження м'яких тканин, розбіжності швів

Детальну інформацію можна отримати проконсультувавшись у фахівців відділення за адресою проспект Ушакова 65, КЗ «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» ХОР, травматолого-ортопедичне відділення з центром кістково-гнійної хірургії:

  • Завідуючий травматолого-ортопедичного відділення з центром кістково-гнійної хірургії: Висоцький Віктор Степанович - 42-04-79.
  • Лікарі-ординатори: - 26-18-93.
 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх